Ceyhun TÜKLE|

Marmaris Söğüt

Yaz aylarına yaklaşılmasıyla beraber gerek yerli gerekse yabancı turistler tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilmek için ülkemizin farklı noktalarında araştırmalara başlamış durumdadır. Araştırmaların yoğunlaştığı bölgelerimizden birisi olan ve Marmaris’in saklı cennet koyu olarak adlandırılan Söğüt, bulunduğumuz yıl içerisinde binlerce kişiyi ağırlayacaktır.

Marmaris Söğüt’e ulaştığınız zaman denizin ve doğanın her tonunu bir arada yaşayacak ve tatilinizi en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Burada sizi ağırlamak amacıyla kurulmuş Suna House, kendinizi evinizdeki rahatlıkta hissetmeniz amacıyla dizayn edilmiştir. Şehir dışından gelecek olan misafirler Dalaman Havalimanı’ndan bir kaç kilometre sonra otele erişebilecek ve Suna House Butik Otel’in güler yüzlü personeli sizi hemen kapıda karşılayacak. Bunun ardından da otelin tüm avantajlı yönlerinden faydalanabileceksiniz. Butik otelde ise sizlere sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Günün birçok vaktinde restoran bölümünden geniş yiyecek ve içecek yelpazesine ulaşabilecek ve denizin tüm mavi tonlarına karşı yemek yiyebileceksiniz. Otelde bulunan odalar ise tercihlere göre ayarlanmakta balayı amacı ile otele giriş yapacak müşteriler için,özel odalar tahsis edilebilemektedir. Muhteşem Deniz manzarası eşliğinde odanızın hemen önünden havuza girebilirsiniz. Kullanıcılar için ayarlanmış odalarda kesintisiz bir şekilde WİFİ hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde her ihityacınız olduğunda biz orada olacağız.

Denize birkaç metre uzaklıkta kurulmuş olan bu butik otel ile unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz. Hem şehrin olağanüstü kalabalığından uzaklaşacak hem de doğa ile iç içe harika bir tatili gerçek anlamda yaşayacaksınız.